На Харківському напрямку втрат позицій не допущено – Генштаб

09.06.2024 12:47 Куп’янськ
Фото ілюстративне / Генштаб ЗСУ Фото ілюстративне / Генштаб ЗСУ

Що відбувається на Харківському і Куп’янському напрямках Харківської області та яка ситуація станом на 10-ту ранку 9 червня.

Як пише «Слобідський край» з посиланням на Генштаб ЗСУ, на Куп’янському і Харківському напрямках втрат позицій не допущено.

На Харківському напрямку відбито дві атаки російських окупантів у районах Вовчанська та Липців.

За інформацією начальника Харківського гарнізону Сергія Мельника, минулої доби бойові зіткнення відбувалися в районах Липців, Вовчанська та Глибокого без тактичних успіхів для ворога. Результатом їх стали завдані окупанту втрати у живій силі та техніці. 

На Куп’янському напрямку тривають шість штурмових дій у районах Петропавлівки, Піщаного, Берестового та Невського. Ситуація контрольована.

Також у Генштабі повідомили, що минулої доби росіяни завдали авіаційних ударів поблизу таких населених пунктів Харківської області: Липці, Стариця, Вовчанськ, Веселе, Старий Салтів, Степова Новоселівка, Купянськ, Новоєгорівка. Удари завдавалися з напрямків шебекіно та бєлгород.

Нагадаємо, 8 червня у Вовчанську ворог наніс по позиціях наших захисників 27 авіаударів, скинувши при цьому 43 керовані авіабомби, та здійснив 36 ударів дронами-камікадзе.