На Куп’янському напрямку ворог намагався покращити своє тактичне положення – Генштаб

16.03.2024 08:28 Куп’янськ
Сили оборони тримають фронт / Фото ілюстративне, Генштаб ЗСУ Сили оборони тримають фронт / Фото ілюстративне, Генштаб ЗСУ

Військові російської армії 15 березня здійснили 3 невдалих штурми у районі сіл Синьківка та Табаївка Харківської області.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на ранкове зведення Генштабу ЗСУ 16 березня.

«У зоні відповідальності оперативно-стратегічного угруповання військ «Хортиця», на Куп’янському напрямку, Силами оборони відбито 3 атаки противника в районах населених пунктів Синьківка і Табаївка Харківської області, де ворог намагався покращити своє тактичне положення», – йдеться у повідомленні.

На Слобожанському напрямку ворог проводить диверсійну діяльність на кордоні з бєлгородською областю та нарощує щільність мінно-вибухових загороджень.

Авіаційних ударів ворога зазнали населені пункти Баранівка, Золочів, Покаляне, Петропавлівка Харківської області.

Як повідомив начальник Харківського гарнізону Сергій Мельник, на Куп'янському напрямку ворог продовжує тримати достатньо значне угруповання на цій ділянці фронту та майже щоденно здійснює наступальні дії на наші позиції, намагаючись досягти якихось результатів та повернути втрачені позиції у ході Харківської контрнаступальної операції.

– Ситуація достатньо складна. Проте Генеральний штаб, командування, офіцери та солдати тримають її під контролем, дають гідну відсіч ворогу та завдають йому втрат у живій силі та техніці. Тож тримаємо стрій, максимально підтримуємо армію, паніці та вкидам ворожої пропаганди не піддаємось і віримо в Сили оборони! – каже Сергій Мельник.

Нагадаємо, у Харківській області триває обов’язкова евакуація у примусовий спосіб родин з дітьми з  Вільхуватської та Великобурлуцької громад. На черзі – евакуація дітей з Куп’янська.