Окупанти завдали ударів по газових мережах 10 населених пунктів Харківщини: де саме

25.04.2024 09:57 Куп’янськ
Зруйнований газопровід: Фото: Харківська філія «Газмережі» Зруйнований газопровід: Фото: Харківська філія «Газмережі»

Минулого тижня окупаційні війська рф обстріляли газові комунікації 10 населених пунктів Харківської області.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на пресслужбу Харківської філії «Газмережі».

Найбільшої руйнації зазнала інфраструктура Куп’янської громади. Ворожого вогню завдано по газопроводах середнього тиску та будинкових мережах. Ремонтно-відновлювальні роботи та локалізація аварій проведені Харківською філією «Газмережі» у восьми селах, селищах та місті Куп’янськ. Це дозволило повернути газ до понад 8 тисяч осель.

У Дергачівській громаді руйнацій зазнали газопроводи середнього тиску та багатоквартирних будинків. Після проведення ремонтів у громаді відновлено газопостачання майже до 400 будинків.

У Липецькій громаді через обстріли газових мереж був перебитий один з розподільних газопроводів. Тимчасово призупинена подача газу до 650 домівок. Наразі робота пошкодженої мережі повністю відновлена.

Нагадаємо, до центрів обслуговування клієнтів Харківської філії «Газмережі» надходять скарги мешканців Харківської області про те, що невідомі особи, представляючись газівниками, пропонують за гроші виписати акти перевірки димоходів без виконання робіт та погрожують відключити газопостачання.