Під Куп'янськом відремонтували міст через залізницю. Фото

26.10.2021 12:15 Куп’янськ
На дорозі Куп'янськ – Кругляківка завершили капітальний ремонт мосту через залізницю. Крім того, там установили водовідводи, поручні та сонячні батареї.

У Куп'янській громаді закінчили ремонт шляхопроводу, який сполучає Куп'янський та Ізюмський райони. Міст через залізницю на дорозі Купянськ – Кругляківка побудували більше 50 років тому і з того часу капітально не ремонтували.

За словами голови Куп'янської районної державної адміністрації Валерія Люботи, по мосту  проходило дуже багато вантажів, тому він потребував ремонту.

Читайте також: Розпочали ремонт мосту на виїзді з Харкова. Фото

Навесні цього року в рамках Програми Президента "Велике будівництво" розпочалася реконструкція шляхопроводу. Вже минулого тижня роботи завершили.

– Спочатку на мосту зняли дорожнє покриття і повністю були оголені всі конструктиви, де з'явилися тріщини. Зокрема, тут арматуру захистили спеціальними мастиками, сумішами. Усе це по-новому зачистили і забетонували. Коли ми приїжджали сюди під час самого будівництва, то були дуже приємно вражені ставленням будівельників до своєї роботи, за що їм дуже велика вдячність, – сказав голова Куп'янської РДА.

Окрім ремонту шляхопроводу, мостовики встановили водовідводи, поручні та сонячні батареї.