Понад 6000 жителів Харківщини залишаються без газу через російські обстріли

04.04.2023 13:52 Куп’янськ

У Харківській області внаслідок російських обстрілів понад 6000 мешканців не отримують газопостачання. Останній обстріл пошкодив газопроводи в Куп’янській та Борівській громадах. Наразі ремонтні роботи продовжуються в цих та ще шести громадах регіону.

Про це кореспонденту медіа «Слобідський край» повідомили в пресслужбі АТ «Харківгаз».

Минулого тижня внаслідок обстрілу російських військ у Куп’янській та Борівській громадах були пошкоджені ввідні та розподільний газопроводи до приватних і багатоквартирних будинків. Відразу після бомбардування аварійна служба усунула витоки газу.

Загалом без газопостачання залишається понад 6 000 споживачів області. Як зазначають у пресслужбі «Харківгазу», найбільше мешканців без газу залишаються в місті Ізюм – понад 4 000 жителів. Також проблемними є села Подоли Курилівської громади, Веселе Липецької громади, Леб’яже Чкаловської громади, Богуславка Борівської громади. Крім того, ремонтні роботи тривають у Дергачівській, Балаклійській, Малинівській та Куп’янській громадах.

– Протягом минулого тижня після ворожих ударів спеціалісти «Харківгазу» відновили газопостачання для 200 родин області. Більшість пошкоджених домоволодінь знаходиться у Куп’янській громаді, яку росіяни продовжують нещадно тероризувати, – розповідають у пресслужбі підприємства.

Нагадаємо, що у місті Куп’янськ Харківської області російські окупанти обстріляли багатоквартирний будинок, унаслідок чого без газу залишилися близько 100 родин. Однак протягом одного дня фахівці повернули газопостачання людям.

Також у Куп’янському, Мереф’янському та Чугуївському відділеннях АТ «Харківгаз» на час проведення ремонтних робіт не працюватиме номер «104» для прийому аварійних заявок споживачів. Натомість газівники надали альтернативні контакти, за якими споживачі деяких громад Харківської області можуть звертатися.

У Балаклійській, Савинській та Донецькій громадах Харківської області відновили газопостачання для 95 % мешканців, які повернулися до регіону. Наразі тривають роботи з підключення домоволодінь у декількох населених пунктах.

Автор: Олександр Манченко