У місті Балаклія майже повністю відновили газопостачання

16.01.2023 13:45 Балаклія
У Балаклійській, Савинській та Донецькій громадах Харківської області відновили газопостачання для 95 % мешканців, які повернулися до регіону. Наразі тривають роботи з підключення домоволодінь у декількох населених пунктах.

Про це кореспонденту «Слобідський край» розповіли в пресслужбі «Харківгазу».

13 січня у місті Балаклія фахівці «Харківгазу» замінили зруйнований російськими окупантами газопровід, який забезпечував газом понад 200 будинків. Раніше ці споживачі були підключені до резервних мереж постачання.

Як повідомляють у «Харківгазі», наразі у Балаклії, а також населених пунктах Балаклійської, Савинської та Донецької громад відновлено газопостачання для 95 % споживачів. Це стосується тих людей, які наразі повернулися до громади після деокупації.

— Якщо люди виїхали, то їх будинки не підключають, тому що немає власника. Коли люди повертаються з евакуації, вони звертаються до Балаклійської дільниці, і їх будинок підключають, — розповіла «Слобідському краю» начальниця пресслужби «Харківгазу» Ольга Клименко.

Також вона розповіла, що на Балаклійщині газопроводи ремонтують кожен день. Наразі роботи тривають у Асіївці, Залимані та Петрівському. Протягом останніх днів тут відновили газопостачання до понад 30 житлових будинків.

Нагадаємо, тимчасову переправу влаштовують через зруйнований автомобільний міст на дорозі по вулиці Жовтнева у напрямку Балаклійської лікарні.

22 грудня у місті Балаклія відновив роботу Центр надання адміністративних послуг.

Нагадаємо також, що Балаклійська клінічна багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування, зруйнована окупантами, з 4 січня відновила роботу.

Про головні новини Балаклія та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.

Автор: Олександр Манченко