Поранений пес з Куп’янська став членом родини італійського співака Андреа Бочеллі

25.10.2022 11:12 Куп’янськ
Фото: Олесь Маляревич Фото: Олесь Маляревич
Депутат Київської міськради Олесь Маляревич розповів, як знайшов собаку на ім’я Джек на другий день після звільнення міста Куп’янськ Харківської області від загарбників.

Джек жив у Куп’янську, коли російські військові окупували місто. Через постійні вибухи тварина майже втратила слух та отримала невелике осколкове поранення на спині.

«Дива трапляються навіть у темні часи. Саме диво трапилось із собакою по імені Джек, який жив у місті Куп‘янськ, опинився в окупації, майже втратив слух внаслідок вибухів, мав невелике осколкове поранення на спині, але зберіг свою природню доброту, любов до людей, міцний характер та віру в найкраще», – написав депутат.

Олесь Маляревич розповів про Джека своєму американському другу Амеду. А вже через декілька днів відбулась ця доленосна зустріч. Амед одразу запропонував знайти собаці новий безпечний дім і знайшов.

«Так почався шлях Джека до Італії, до сім’ї Андреа Бочеллі. Я називаю тепер Амеда хрещеним батьком Джека», – розповів Олесь Маляревич.

З Куп’янська собаку довезли до Києва, де Джекові видалили осколок зі старої рани на спині. Ще протягом п‘яти днів ветеринари робили все можливе задля того, щоб максимально поправити здоров’я тварини. Вже після цього пес відправився до Італії, до родини співака Андреа Бочеллі.

«Шлях з Києва до Італії це окрема історія. Дякуємо сім’ї Бочеллі за велике серце та доброту», – додав він.

Автор: Юлія Гнатченко