Ще одну податківицю з Куп’янська викрили на співпраці з окупантами

09.11.2022 17:29 Куп’янськ
У Харківській області триває робота з виявлення поплічників окупантів.

Так, у держзраді підозрюють ще одну податківицю з Куп’янська, яка працювала на окупантів, повідомили в пресслужбі Харківської обласної прокуратури.

До окупації жінка працювала на посаді головного державного інспектора, тож окупанти запропонували їй посаду «главного специалиста отдела регистрации и приемки отчетности» в окупаційному органі — «Налоговой службе Харьковской области».

«На роботу в так звану податкову представники окупаційної влади приймали місцевих жителів лише після співбесіди. Зрадниця пішла працювати добровільно, вона, як і решта зрадників-податківців, опікувалася збором данини з місцевого населення під виглядом податків», – додали в пресслужбі ДБР.

Поплічниці ворога заочно повідомлено про підозру за фактом держзради в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 111 КК України). Санкція статті передбачає довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.

Нагадаємо, в Україні заочно судитимуть правоохоронця з Чкаловської громади Харківської області, якого обвинувачують у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України).