Школярі з Куп’янської громади отримають гаджети для навчання

13.05.2023 18:22 Куп’янськ
Фото: ХОВА Фото: ХОВА

Хромбуки та планшети отримають учні міста Куп’янськ, селищ Ківшарівка та Куп’янськ-Вузловий, а також сіл Пристін, Осиново і Прокопівка Харківської області.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на пресслужбу ХОВА.

Партія девайсів для навчання дітей Харківщини надійшла за сприяння ЮНІСЕФ та віцепрем'єр-міністра – міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірини Верещук.

Загалом планується, що область отримає близько 5000 гаджетів, їх розподіл ще триває.

«Вдячні нашим міжнародним партнерам та Міністерству з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України за підтримку наших дітей. Для учнів Харківської області не має бути жодних бар’єрів в отриманні освіти навіть під час війни», – наголосила заступниця начальника ХОВА Віта Ковальська.  

Уже завтра до Куп’янської громади відправлять 252 планшети для дітей від 6-12 років:

111 – для школярів міста Куп’янськ, 57 – для Куп’янська-Вузлового, 64 – для Ківшарівки та 20 розподілять між учнями із сіл Пристін, Осиново і Прокопівка.

Також на Куп’янщину передадуть 177 хромбуків для школярів 13-17 років:

84 – у Куп’янськ, 52 – в Ківшарівку, 30 – у Куп’янськ-Вузловий і 11 – в Осиново та Пристін.

Нагадаємо, 13 травня близько 9:00 російські військові з артилерії обстріляли село Хатнє Великобурлуцької громади Куп‘янського району. Отримали поранення дві жінки, чоловік та 15-річний хлопець.

А також, у місті Куп’янськ збирають звернення від громадян на обстеження зруйнованого внаслідок військової агресії російської федерації нерухомого майна.

Головні новини Куп'янськ читайте на нашому сайті.

Автор: Ксенія Карпенко