У Куп’янській громаді залишається понад 200 дітей

28.03.2024 14:19 Куп’янськ
Фото: Радіо Свобода Фото: Радіо Свобода

Попри регулярні обстріли та близькість до лінії фронту, усі служби працюють, забезпечуючи життя громади, – керівник МВА.

Начальник Куп’янської міської військової адміністрації Андрій Беседін прокоментував «Слобідському краю» ситуацію у громаді, зокрема наслідки останнього обстрілу, що здійснили російські окупанти. 

Ситуація у місті залишається складною через регулярні обстріли, що спричиняють збитки критичній, узагалі цивільній інфраструктурі, несуть загрозу життю та здоров’ю мирного населення. 

У громаді наразі залишається понад сім з половиною тисяч населення. З них 218 дітей. Якщо кажемо за сам Куп’янськ, у місті зараз понад чотири тисячі. Вони перебувають постійно, відмовилися від обов’язкової евакуації, написавши відповідні заяви про відмову, заявив Андрій Беседін. 

Він повідомив, що ворог 27 березня завдав удару керованою авіабомбою по Куп’янську, пошкоджено декілька багатоквартирних будинків, заклад освіти, без постраждалих. Підрозділи ДСНС загасили пожежу, ведеться розбір завалів. 

За словами керівника громади, попри усі обставини – близькість до фронту, обстріли – критична та соціальна інфраструктура працює у повному обсязі. 

Електропостачання, газопостачання, водопостачання надається постійно. Бувають перебої внаслідок обстрілів, але вони швидко усуваються нашими героїчними комунальниками, енергетиками, газівниками. На території громади працюють три лікувальні заклади, постійно здійснюють прийом. Працює перша ланка медичних послуг – медико-санітарна допомога та сімейні лікарі, а також вторинна – територіально-медичні об’єднання , вузькопрофільні лікарі, що надають послуги фактично у повному обсязі. За тих умов які є, розповів начальник МВА.   

Стосовно іншої інфраструктури, Андрій Беседін зазначив, що банкомати, термінали, відділення «Укрпошти», підрозділи Куп’янської міської ради працюють у штатному режимі. Працює місцевий пасажирський транспорт, є автобусне сполучення з обласним центром, а також залізничне. Дистанційно працюють три середні навчальні заклади, які відвідують онлайн більше двох тисяч дітей. 

Раніше «Слобідський край» повідомляв, що 25 березня ворог обстріляв Куп’янськ, є поранений.