У Куп’янську російські пропагандисти поширюють фейки про втечу з міста адміністрації

14.07.2023 14:58 Куп’янськ
Фото: Куп'янська міська військова адміністрація Фото: Куп'янська міська військова адміністрація

У місті Куп’янськ Харківської області останні декілька днів російські пропагандисти намагаються посіяти панічні настрої серед місцевого населення та підірвати довіру до влади, публікуючи у соцмережах дезінформацію про виїзд адміністрації.

Як повідомляє «Слобідський край», про це розповів начальник Куп'янської міської військової адміністрації Андрій Беседін на робочій нараді з керівниками підприємств критичної інфраструктури та структурних підрозділів Куп'янської міської ради.

«Можу всіх запевнити – наші військові стоять на захисті нашої землі. Вони роблять усе можливе й неможливе для нашої Перемоги», – запевнив начальник військової адміністрації.

Куп'янська громада продовжує перебувати під обстрілами російських терористичних військ. Упродовж тижня силами працівників енергетичної сфери було відновлено декілька ліній електропостачання, в тому числі й транзитних. Ведеться активна робота з обстеження й розмінування ліній електропередач.

Працівники міськводоканалу завершили встановлення нових насосів на водозаборі та ліквідували три пориви, що виникли внаслідок пошкодження обстрілів.

Працівники комунальних господарств усувають наслідки обстрілів, підтримують належний порядок на вулицях та в парках міста, проводиться покіс трави. Впродовж тижня на пошкоджених будинках було відновлено 500 м² шиферної крівлі. Також прибирається прибудинкова територія, вивозиться сміття з міста Куп'янськ, Куп'янська-Вузлового, Ківшарівки та сіл Пристінського старостинського округу.

Нагадаємо, нещодавно медичні працівники Куп'янської громади Харківської області отримали від благодійників веломашини.

Нагадаємо, зараз у місті Куп’янськ живе 5 000 людей, з них 525 дітей. А в Куп’янській громаді проживає близько 10 тисяч людей.

Нагадаємо також, що наприкінці червня у Харківській області фіксували активізацію військових рф на Куп’янському напрямку. Окупанти посилили обстріли Сил оборони України, активно використовують ДРГ та проводять розвідки.

Більше новин Куп'янськ читайте на нашому сайті.