У Куп’янську відновили нарахування за комунальні послуги: куди пересилати показання лічильників

05.06.2023 18:21 Куп’янськ

У місті Куп’янськ Харківської області відновлюються нарахування та прийняття оплати за послуги водопостачання та водовідведення, управління та утримання будинків та вивезення твердих побутових відходів.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на Куп’янську міську військову адміністрацію.

Згідно з розпорядженнями Куп’янської міської військової адміністрації відновлюються нарахування та прийняття оплати за наступні послуги:

  • водопостачання та водовідведення КП «Куп’янський Водоканал»
  • управління та утримання будинків КП «Благоустрій»
  • вивезення твердих побутових відходів (ТПВ) КП «Комунальник»

Відтепер показники водолічильника можна передати з 10 числа по останній день місяця включно через месенджери Viber, Telegram, через цифровий бот-автовідповідач в режимі інтерактивного голосового меню за номером 057827337 або через особовий кабінет на сайті ekc.com.ua.

Якщо ви передаєте самостійно показники вперше у поточному році й представниками водоканалу не були зняті контрольні, то вони будуть взяті як первинні. Просимо не звертати увагу на різницю, нарахування за неї проводитися не буде. Надалі при повторній передачі різниця братиметься як зазвичай.

 Здійснювати оплату за спожиті послуги Ви можете на сайті ekc.com.ua, в особовому кабінеті, або через пункт меню «сплата онлайн без реєстрації». 

З питань щодо нарахувань та оплати звертатися за телефоном +380979161310

Нагадаємо, у місті Куп’янськ з 1 червня додали ще один маршрут сполученням «Стадіон» – Гусинка, який курсуватиме два рази на тиждень.

Нагадаємо також, що у Куп’янську комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій заборонила жителям ловити рибу, плавати на човнах та відпочивати біля водойм.

Раніше ми повідомляли, що у місті Куп’янськ, частина якого була знеструмлена внаслідок ракетного удару окупантів, відновлено електропостачання.

Головні новини Куп'янськ читайте на нашому сайті.