У школах звільнених громад Куп’янського району відновили дистанційне навчання

16.01.2023 18:54 Куп’янськ

У двох школах Петропавлівської громади Куп’янського району Харківської області освітній процес розпочався минулого тижня.

Про це повідомила заступниця начальника ХОВА Віта Ковальська, передає «Слобідський край».

За словами Віти Ковальської, невдовзі мають знову запрацювати 3 заклади Куп’янської громади та 1 – Кіндрашівської.

«Повертаємо до роботи наші школи на звільнених територіях Куп’янського району. Поки що, звісно, тільки в дистанційному форматі, бо іншого не дозволяє безпекова ситуація. Діти, які весь час повномасштабного вторгнення навчалися в інших регіонах або за кордоном, прагнуть повернутися до своїх шкіл», – сказала вона.

Невдовзі планується відновити навчання в 3 школах Куп’янської громади. Після 23 січня дистанційно мають запрацювати заклади загальної середньої освіти Ківшарівки, Куп’янська-Вузлового та власне Куп’янська. 

«Наразі освітяни ще збирають дані щодо кількості дітей, які отримуватимуть освіту в школах Куп’янської громади. Попередньо, тут очікується загалом залучити до навчання близько 450 школярів», – повідомила заступниця начальника ХОВА.

Також готується до відкриття ліцей у Кіндрашівській громаді Куп’янського району.

Нагадаємо, у місті Куп’янськ відновило мовлення українське радіо «Novaline.fm». Радіо можна почути на частоті 107,3 FM. Також у місті Куп’янськ завершив відновлювальні роботи інтернет-провайдер «Мій провайдер».

Нагадаємо також, що Куп’янськ потроху оговтується від російської окупації. Наприкінці минулого року в місто вчергове завітав «Культурний десант».

Про головні новини Куп'янськ та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.