Ворог тероризує мирне населення, щоб спровокувати паніку – голова Куп’янської громади

02.04.2024 16:37 Куп’янськ
Фото: Харківська обласна прокуратура Фото: Харківська обласна прокуратура

Критичних руйнувань 1 квітня зазнав спортивний об’єкт, в освітньому закладі вибиті вікна та двері, домоволодіння, що були під вогнем, не придатні для життя.

Про це заявив у розмові з медіа «Слобідський край» начальник Куп'янської міської військової адміністрації Андрій Беседін.

Він наголосив, що ситуація у Куп’янській громаді важка. Ворог активізував обстріли з тактичної авіації із застосуванням керованих авіабомб. Кожного дня, фактично, по центральній частині міста. Також по інших населених пунктах Куп’янської громади. Після таких атак здійснюються обстріли з артилерії та реактивних систем залпового вогню. Руйнується цивільна, критична інфраструктура, житлові будинки – багатоквартирні та приватні.

– Агресор чинить терор мирного населення з метою спровокувати паніку, зробити небезпечними логістичні маршрути, якими здійснюється доставка у тому числі гуманітарної допомоги, ускладнити роботу комунальних підприємств, по яких здійснюються атаки, – заявив Андрій Беседін.

Вчора, 1 квітня, були завдані удари по освітньому об’єкту, спортивному закладу, приватних домоволодіннях. За словами начальника МВА, легких ушкоджень зазнала жінка, обійшлося без госпіталізації. 

– Ступінь руйнації від критичного до дуже серйозного  Якщо кажемо про заклад освіти, там ступінь руйнації середній. Вибиті вікна, віконні отвори, двері. На спортивному об’єкті руйнація критична. Фактично знищена адміністративна будівля, прилеглі споруди. Дуже великі руйнації домоволодінь – будівлі практично не придатні для життя, – розповів голова громади.

Андрій Беседін наголосив, що ворог завдає ударів виключно по мирних об’єктах Куп’янської громади, там ані до повномасштабного вторгнення, ані після ніколи не було українських військових, вони ніяким чином не пов’язані із ЗСУ.

Раніше «Слобідський край» повідомляв, що окупанти обстріляли низку населених пунктів у Харківській області.