Евакуація у Куп’янському районі: виїхало понад 90 людей

На 12 квітня з Куп’янського району Харківської області виїхали понад 90 жителів, з них 35 – це діти.

Про це в етері телемарафону розповів начальник Куп’янської РВА Андрій Канашевич, повідомляє «Слобідський край».

Вже третій день з небезпечних населених пунктів Куп’янського району триває обов’язкова евакуація. Наразі звідти вивезли більш ніж 90 людей, серед них – 35 дітей.

«Це цифри, які пройшли через нас, через реєстрацію, але є люди, які здійснюють переміщення з тих населених пунктів, що підпадають під обов’язкову евакуацію й переміщуються у межах району. Зараз поставлена задача моніторити ситуацію, отримувати інформацію про виїзд таких людей. Попередня цифра є, але я думаю, вона збільшуватиметься, темпи обов’язкова евакуація набирає», - каже Канашевич.

Він зазначив, що з місцевим населенням проводять роз’яснювальні бесіди та пояснюють про необхідність покинути небезпечні населені пункти.

«Сьогодні внаслідок обстрілу у Куп’янській громаді о 5:00 загинула жінка 1950 року народження. Тому такі трагічні події, на жаль, мають певний вплив навіть на тих людей, які в присутності нас кажуть, що виїжджати не хочуть», - говорить очільник РВА.  

Нагадаємо, окупанти головним для свого наступу обрали Куп’янський напрямок, створивши наступальне угруповання у складі восьми штурмових загонів «Шторм-Z». Наразі там йдуть інтенсивні бої, а деякі позиції по декілька разів переходять «з рук в руки».

Нагадаємо також, що наразі на небезпечних територіях Куп’янського району Харківської області, що підпадають під обов’язкову евакуацію, перебуває близько 12 тисяч людей, з них понад 600 – діти.

Більше новин  Харківська область читайте на нашому сайті.