«Окремі позиції за ці дні декілька разів переходили із рук в руки», – Сирський про складну ситуацію на Куп’янському напрямку

На сьогоднішній день бойові дії на Куп’янському напрямку Харківської області відрізняються надзвичайною інтенсивністю. Ворог хоче прорвати оборону наших військ.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на Українську правду та командувача Сухопутних військ ЗСУ генерала-полковника Олександра Сирського.

Російські військові головним для свого наступу обрали Куп’янський напрямок, створивши наступальне угруповання у складі восьми штурмових загонів «Шторм-Z». Наразі там йдуть інтенсивні бої, а деякі позиції по декілька разів переходять «з рук в руки».

«Мета противника – прорвати оборону наших військ і вийти безпосередньо до Куп’янська. Бойові дії зараз відрізняються надзвичайною інтенсивністю. Окремі позиції за ці дні декілька разів переходили із рук в руки», – зазначив Сирський.

За його словами, наступом із району Новоселівського ворог одночасно здійснював спробу розсікти угрупування ваших військових ударом у фланг та оточити частину підрозділів бригади, яка тримає там оборону, проте безуспішно.

«Наші бійці мужньо тримають оборону, відбиваючи всі спроби противника просунутися вперед», – розповів командувач.

Також він повідомив, що побував на зазначеному напрямку разом з командирами та обговорив можливі подальші дії окупантів, а також варіанти дій Збройних Сил. Зокрема, були прийняті усі необхідні рішення для «гарантованого стримування противника та створення умов для подальшого його розгрому». Мова йде про додаткове посилення військових частин усіма необхідними силами, засобами та боєприпасами.

Нагадаємо, сьогодні, 10 серпня, в Куп’янському районі оголосили обов’язкову евакуацію. Йдеться про наближених до зони бойових дій Дворічанської селищної, Петропавлівської сільської, частково на територіях Кіндрашівської сільської. Курилівської сільської та Куп'янської міської територіальних громад.

Нагадаємо також, 9 серпня заступниця міністра оборони України Ганна Маляр заявила, що противник вже кілька днів веде безуспішні наступальні дії в районі Синьківки Харківської області. 

Більше новин Куп'янський район читайте на нашому сайті.

Автор: Владислава Ткаченко