Фейкова «волонтерка» ошукала пенсіонерку з Куп’янська майже на 10 тисяч гривень

Правоохоронці викрили зловмисницю, яка шляхом обману отримала від пенсіонерки з міста Куп’янськ Харківської області 9500 тис. гривень.

Про це повідомляє «Слобідський край», посилаючись на Поліцію Харківської області.

Жінка назвалася представницею волонтерської організації та попросила 79-річну пенсіонерку «розміняти» гроші на більш дрібні. Сама ж вона мала при собі сувенірні купюри, які й залишила потерпілій. У результаті пенсіонерка з Куп’янська віддала зловмисниці 9500 тис. гривень.

Оперативники Куп’янського РВП встановили та затримали правопорушницю. Нею виявилась 44-річна жителька села Новоосинове Куп'янського району. Усі вкрадені гроші у підозрюваної вилучили та повернули потерпілій.

Якщо ви стали жертвою шахрайства або вам відомі такі факти, пропонуємо зв'язатися з відділенням кримінальної поліції Куп'янського РВП за телефоном:

  • +380932677736 (також в мессенджерах), 102, або іншим зручним для вас способом.

Задля попередження шахрайства зв'яжіться зі своїми знайомими та близькими, особливо людьми похилого віку, та попередьте їх про можливість вчинення таких злочинів. Не залишайтеся байдужими.

Днями ми писали, За співпрацю з ворогом судитимуть комунальників з Ізюма та «чиновницю» з Куп’янська. А також, Куп’янчанки в Німеччині рукоділлям збирають кошти на біонічні протези.

Більше новин міста Куп'янськ та району читайте на нашому сайті.