Окупанти готуються до штурмових дій на Куп’янщині – Олег Синєгубов

Для окупантів Куп'янський напрямок Харківської області залишається пріоритетним. Ворог хоче відволікти ЗСУ від інших напрямків, де захисники мають успіх.

Як повідомляє кореспондентка медіа «Слобідський край» з посиланням на начальника ХОВА Олега Синєгубова, останнім часом російські окупанти посилили обстріли Харківської області.

– Ми фіксуємо збільшення обстрілів по північній частині області, власне Богодухівському району. Сьогодні там було 25 артилерійських ударів, пошкоджено декілька житлових будинків. На Вовчанському напрямку так само збільшилась кількість обстрілів, учора один чоловік отримав там поранення, – каже Олег Синєгубов.

На Куп'янському напрямку наразі активних штурмових дій від ворога не спостерігається. Там окупанти проводять окремі висування диверсійних груп, аби з’ясувати позиції українських захисників та їх кількість.

– По цьому напрямку окупанти завдають ударів керованими авіабомбами. Б’ють по мостових переправах, самому місту Куп’янськ, між населеними пунктами району. Це свідчить про те, що ворог фактично готується до майбутніх штурмових дій. І це проходить хвилями – спочатку вони накопичують сили, далі штурмують, ЗСУ наносять їм удар, вони проводять ротації та знову готуються до штурмових дій. Ми чітко розуміємо, що Куп'янський напрямок знаходиться в них у пріоритеті, щоб відволікти ЗСУ від інших напрямків, де вони мають успіх, – зазначив начальник ХОВА.

Нагадаємо, 27 вересня, ворог обстріляв село Баранівка Золочівської громади Харківської області. 

Нагадаємо, кілька днів тому окупанти били по селах Одноробівка і Перовське. А внаслідок обстрілів Куп'янська сталася пожежа на відкритій місцевості, пошкоджено інфраструктуру.

Головні новини Харківська область читайте в нас на сайті.