Лісові пожежі, зруйновані будинки, одну людину поранено: наслідки обстрілів Харківщини

27.09.2023 08:57 Вовчанськ

У Харківській області минулої доби внаслідок ворожих обстрілів був важко поранений 65-річний чоловік. Були пошкоджені житлові будинки, господарчі споруди, об’єкти інфраструктури. У декількох населених пунктах почалися пожежі в екосистемі.

Як передає «Слобідський край», про це у ранковому зведенні 27 вересня повідомив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

Під ударами окупантів 26 вересня опинилися населені пункти Куп'янського, Богодухівського, Ізюмського, Чугуївського та Харківського районів області.

  • У місті Вовчанськ був поранений та госпіталізований у важкому стані 65-річний чоловік. Унаслідок обстрілів пошкоджено житловий будинок, господарчі споруди, сталася лісова пожежа.
  • У селищі Вільча та селі Лиман Чугуївського району пошкоджені приватні житлові будинки та господарчі споруди. 
  • У селі Синельникове Вовчанської громади пошкоджено 2 приватні будинки, господарчі споруди та приватний автомобіль.
  • У селищі Борова сталася лісова пожежа. 
  • У селі Підлиман Борівської громади пошкоджено посіви озимої пшениці. 
  • Внаслідок обстрілів Куп'янська сталася пожежа на відкритій місцевості, пошкоджено інфраструктуру.

Крім того, під вогнем окупантів були села Одноробівка, Леміщине та Уди Богодухівського району, село Волохів Яр Ізюмського району, село Веселе Харківського району та інші населені пункти.

Рятувальники Харківського гарнізону ДСНС за добу ліквідували 28 пожеж, 4 з яких були спричинені ворожими обстрілами.

В оперативному зведенні на ранок 27 вересня Генштаб ЗСУ повідомив, що населені пункти Харківської області Стариця, Гатище, Синьківка, Куп'янськ та Берестове зазнали авіаційних ударів.

Нагадаємо, щодня у Харківській області рятувальники ліквідовують загоряння на відкритих місцевостях. Здебільшого їх причиною є саме людський фактор. 

Нагадаємо також, що у Харківській області всі існуючи Пункти Незламності мають бути укомплектовані до 1 жовтня.

Також ми писали, що у Харківській області з початку війни внаслідок бойових дій було знеструмлено 452 населені пункти. У багатьох з них електрична мережа була зруйнована на 80-100 %. Станом на зараз без електропостачання залишаються лише 76 населених пунктів

Головні новини Харківська область читайте в нас на сайті.

Автор: Галина Гришко