З'явилися подробиці розстрілу колони автомобілів поблизу Куп'янська

За попередньою інформацією, колону розстріляли з кулемета. Щоб приховати свій злочин, росіяни підпалили автомобілі.

Про це розповів начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов в ефірі національного телемарафону.

Як розповідає начальник ХОВА, колону було розстріляно з кулемета, який встановлюють на бронетранспортері. Після цього, щоб приховати сліди свого злочину, росіяни підпалили залишки цих автомобілів. Зараз проходять всі судово-медичні експертизи, щоб установити причину смерті та ідентифікувати всіх осіб, тому що тіла дуже сильно пошкоджені.

За попередньою інформацією правоохоронних органів, цей вивіз організував місцевий перевізник за великі гроші. Одне місце могло коштувати близько шести тисяч гривень.

Перевізника, за даними ХОВА, також було розстріляно наступного дня. Наразі невідомо, чи перевізника вбили родичі цих загиблих людей, чи російські військові, оскільки та частина області тоді ще була окупованою.

Розслідування цього випадку триває.

Нагадаємо, що 1 жовтня в Куп’янському районі виявили колону з цивільними автомобілями, які обстріляли російські окупанти. Подія відбулася між селищами Курилівка та Піщане Куп'янського району. Обстріл стався 25 вересня приблизно о 9-й годині ранку. У колоні знаходилося сім автомобілів. Два з них повністю згоріли. Усього загинули 24 особи, серед них вагітна жінка та 13 дітей.