Зеленський відвідав Харківщину та нагородив військових: що відомо

Президент України на позиціях українських бійців на Харківщині / Фото: Офіційний сайт Президента України Президент України на позиціях українських бійців на Харківщині / Фото: Офіційний сайт Президента України

Президент України Володимир Зеленський побував у батальйонному командному пункті 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого, яка виконує бойові завдання з оборони Куп’янська.

Про це пише «Слобідський край» з посиланням на офіційний сайт Президента України.

Володимир Зеленський заслухав доповідь командира бригади Олексія Трубнікова про оперативну ситуацію на відповідній ділянці фронту та нагородив захисників, які відзначились під час захисту країни.

–  Радий бути сьогодні тут – побачити вас, привітати, бути вдячним від усіх українців, від усієї України за те, що ви робите щоденно таку велику роботу, за те, що захищаєте державу, наші сім’ї, незалежність, наш суверенітет. Упевнений у вас. Бажаю вам здоров’я, берегти себе та своїх побратимів. Це дуже важливо. Бажаю всім вам перемоги, – сказав Президент.

Задля безпеки воїнів частину нагород Володимир Зеленський передав командирам для вручення за місцем несення служби.

Нагадаємо, що станом на 19 лютого 2024 року оперативна обстановка на Куп'янському напрямку залишається напруженою, тривають важкі бої. 

Також раніше ми писали, що у місті Харків у волонтерскому центрі ХАБ Вокзал триває Програма екстреної підтримки ВПО з Куп'янського району. Допомогу можуть отримати всі нещодавно евакуйовані, а також люди, які виїхали самостійно.