Як триває ремонт мосту в Курилівській громаді. Фото

23.07.2021 13:56 Курилівка
Станом на 23 липня в селі Курилівка Харківської області дорожники продовжують капітальний ремонт мосту, який розташований на дорозі Куп’янськ – Кругляківка.

Капітальний ремонт мосту через залізницю на автомобільній дорозі О-211942 Куп’янськ – Кругляківка, км6+915, проводять без зупинки руху транспортних засобів, наразі дорожники ремонтують праву половину мосту. Про це повідомляють у ХОДА.

За даними ДП «Дороги Харківщини», міст побудували у 1964 році, з того часу жодного разу капітально не ремонтували. Шляхопровід перебував у незадовільному стані та потребував ремонту. Протяжність штучної споруди становить 45,6 м, ширина наявної проїзної частини – 7 м.

На об’єкті вже виконані роботи зі встановлення тимчасових опор, демонтажу та влаштування нових підферменників, влаштування основи під перехідні плити та бетонування шкафних стінок. 

Читайте також: У 2021 році на дорогах Харківщини встановлять сім систем зважування в русі. Перелік

– Наразі будівельники виконують роботи з торкретування балок, улаштування опалубки монолітної плити, встановлення анкерів у гранітному бордюрі та підготовчі роботи перед бетонуванням монолітної плити прогонової будови, – зазначили в ДП «Дороги Харківщини».

За їх інформацією, завтра, 24 липня, дорожники планують розпочати роботи з бетонування монолітної плити прогонової будови.

Загалом буде встановлене нове перильне та бар’єрне огородження на мосту та підходах, влаштоване асфальтобетонне покриття, деформаційні шви, нанесена горизонтальна дорожня розмітка й установлене сучасне зовнішнє освітлення.

Автор: Савелій Мякушко