До Курилівської громади надійшли будматеріали для відновлення будинків

01.08.2023 13:52 Курилівка
Фото: Курилівська сільська військова адміністрація Фото: Курилівська сільська військова адміністрація

До прифронтової Курилівської громади Харківської області надійшли необхідні будівельні матеріали, які розподілять між власниками будинків, що постраждали внаслідок обстрілів.

Про це кореспонденту медіа "Слобідський край" повідомив начальник Курилівської сільської військової адміністрації Анатолій Григоренко.

До Курилівської громади надійшли дуже потрібні будівельні матеріали від Представництва в Україні Міжнародної організації з міграції — будівельна піна, цвяхи, мотузка, молотки. будматеріали та інструменти будуть надаватися мешканцям громади, домоволодіння яких пошкоджені  обстрілами.

Також за тиждень з 21 по 27 липня 2023 року мешканці Курилівської сільської територіальної громади продовжили забезпечуватися безкоштовним хлібом, який поставляє благодійний фонд "АДРА". Сім’ям з дітьми від 0 до 6 років роздані гігієнічні набори та дитяче харчування.

— Цією благодійною організацією з 27 липня також розпочато видачу продуктових наборів у трьох селах Подоли, Курилівка та Новоосинове.

Нагадуємо, у Харківській області зберігається мінна небезпека. За минулий тиждень сапери знешкодили понад 1500 вибухонебезпечних предметів. З 17 по 23 липняв області сталося три підриви цивільних людей на вибухонебезпечних предметах. У результаті одна людина загинула.

У квітні в селі Новоосинове Курилівської громади  16-річний хлопець підірвався на невідомому вибуховому пристрої поряд зі спортивним майданчиком.

Нагадаємо також, що фермерів з Харківської області, які потребують розмінування сільськогосподарських земель, запрошують подати заявку для визначення пріоритетності розмінування.

Більше новин Курилівка читайте на нашому сайті.