До населених пунктів Куп’янського району повернули газ та світло

11.11.2022 14:21 Курилівка
До сіл Курилівської громади Харківської області повернули подачу природного газу. Також з газом тепер села Чугуївського району. Крім того, у селищі Ківшарівка відновили електропостачання.

Про це повідомляють пресслужби «Харківгазу» та Харківської обласної військової адміністрації.

11  листопада фахівці «Харківгазу» відновили газопостачання в села Курилівка та Подоли Курилівської громади Куп’янського району. До початку холодів газівники відновили пошкоджені уламками газогони та підключили газ до майже 1 200 домоволодінь. Через обстріли ці населені пункти залишалися без газу впродовж довгого часу.

До цього, 9 листопада, «Харківгаз» відновив подачу газу до села Новоосинове. До газопостачання підключені понад 700 будинків населеного пункту. Також тривають роботи з пуску газу в Ківшарівці Куп’янської громади.

Крім того, продовжуються роботи з відновлення газопостачання у населені пункти Харківського, Ізюмського та Чугуївського районів.

До того ж у Ківшарівці відновили електропідстанцію та повернули світло майже 8980 абонентам. Також підключили світло ще 108 абонентам у Куп’янську та 90 домоволодінням у селах Садове Кіндрашівської громади, Стінка та Осинове Куп’янської громади. Тривають роботи з відновлення для 12 родин у Вільхівці та Момотовому.

Автор: Олександр Манченко

Теги: