Мешканці Курилівської громади отримали будматеріали та медичну допомогу

15.07.2023 10:52 Курилівка

Громадська організація «Проліска» передала мешканцям прифронтової Курилівської громади Харківської області близько 300 будівельних наборів. Також до громади завітали лікарі, які обстежили близько 70 мешканців двох сіл.

Про це кореспонденту медіа «Слобідський край» розповіли в Курилівській сільській військовій адміністрації.

11 липня громадська організація «Проліска» доставила та видала мешканцям сіл Курилівка та Новоосинове, чиї будинки були пошкоджені під час обстрілів, по 100 будівельних наборів на кожний населений пункт.

До того ж на початку липня по 50 таких наборів отримали жителі сіл Подоли та Кругляківка.

— Представники організації також допомагають громаді у виділенні будівельних матеріалів для ремонту будівель закладів соціальної інфраструктури, які постраждали від збройної агресії російської федерації. Вони завезли 100 листів OSB-плит та 200 тентів, – зазначає начальник Курилівської СВА Анатолій Григоренко.

Також Міжнародний Комітет Червоного Хреста передав до Курилівської громади дерев’яний брус різного розміру, OSB-плити, плівку, монтажну піну, цвяхи тощо.

Крім того, 11 липня в амбулаторії сіл Новоосинове та Курилівка було організовано прийом місцевих жителів кардіологом та терапевтом. Загалом медичну допомогу та консультацію отримали 70 осіб.

Нагадаємо, Курилівська громада є однією з найбільш постраждалих громад Куп’янського району. Внаслідок російської агресії тут пошкоджено понад 500 будинків, а також школи, дитячі садочки. Наразі у громаді залишається близько 4500 мешканців.

У квітні в селі Новоосинове Курилівської громади  16-річний хлопець підірвався на невідомому вибуховому пристрої поряд зі спортивним майданчиком.

Нагадаємо також, що Держекоінспекція підрахувала частину збитків, завданих збройною агресією рф на території мисливських угідь у Харківській області.

Більше новини Курилівка читайте на нашому сайті.