Через обстріли ліцей у Глибокому зруйнований до фундаменту

05.04.2024 15:09 Липці
Фото: Харківська обласна прокуратура Фото: Харківська обласна прокуратура

Унаслідок російської атаки на село 4 квітня також пошкоджені житлові будинки та дитячий садок.

Про це медіа «Слобідський край» розповів начальник Липецької сільської військової адміністрації Олексій Слабченко.

За словами керівника громади, у Глибокому будівля ліцею, куди вчора влучив російський боєприпас, уже раніше попадав під ворожі обстріли. Але остання руйнація майже критична, а подальша доля будівлі незрозуміла. 

– По ліцею до цього було кілька влучань, внаслідок яких будівля була вже досить зруйнована і не придатна для перебування людей. Там і пожежа була, і перекриття пошкоджені. Але зовні він хоча б був цілий. Зараз знищили цілий поверх, а на одній ділянці – до фундаменту. Дуже значні руйнування, будемо визначатися, чи придатна будівля для ремонту, – розповів Олексій Слабченко. 

Він також повідомив, що внаслідок обстрілу значною мірою постраждали чотири двоповерхові  будинки та два доми садибного типу – вибиті вікна та двері, а також дитячий садок.

Глибоке знаходиться за 5,5 кілометра від кордону і постійно потерпає від ворожих обстрілів. Значні руйнування, яких цього разу зазнало село, говорять про те, що це був не артилерійський обстріл, а більш потужна зброя, зазначив начальник СВА.

За його словами, останнім часом у громаді під обстріли попадають по декілька населених пунктів на день.

–  Так учора було влучання не тільки по Глибокому, а й по Липцях, на щастя, без постраждалих та руйнувань. А перед тим були атаковані Слобожанське, Борщова, Стрілеча, – говорить Олексій Слабченко.

Як раніше повідомляв «Слобідський край», вчора, 4 квітня, російські війська наносили удари авіацією та артилерією по Харківській області. 

Автор: Федір Штефанович