Росіяни в Липцях розтрощили приміщення енергетиків та газовиків

19.09.2022 20:45 Липці
Після звільнення села Липці Харківської області фахівці галузей критичної інфраструктури змогли повернутися до цього населеного пункту та оглянути свою виробничу базу.

Про це повідомляють пресслужби «Харківобленерго» та «Харківгазу».

Будівля, де до широкомасштабного вторгнення розміщувалися підрозділи «Харківобленерго» з обслуговування споживачів та електричних мереж Липецької громади, знаходиться трохи далі ніж десять кілометрів від державного кордону з росією. Вже в перші години окупанти вдерлися до службових приміщень енергетиків.

Після звільнення Липецької громади, перші на територію розподільчої електромережі увійшли сапери. Вибухотехніки Національної поліції зняли «розтяжки» та винесли багато боєприпасів.

У всіх приміщеннях енергетиків були потрощені меблі, розбиті комп'ютери, окупанти після себе залишили гори сміття та бруду. Спецтехніку росіяни розібрали на запчастини, а що не змогли, вивели з робочого ладу.

Приміщення Харківоболенерго в Липцях

— Та головне, що над звільненою Харківщиною знову майорить жовто-блакитний прапор. А це означає, що скоро все відбудуємо, повернемо світло, а з ним – віру в краще для земляків, – зазначили в обленерго.

Подібна ситуація відбулася з майном «Харківгазу». Російські війська перебили газопроводи та знищили будівлю газорегуляторного пункту. У Липецькій дільниці росіяни розкрали та розтрощили приміщення.