Синєгубов розповів про «зуби дракона» поблизу Липців

15.05.2024 17:08 Липці
Зуби дракона / Фото ілюстративне, «Українська правда» Зуби дракона / Фото ілюстративне, «Українська правда»

На околиці Липців Харківського району знаходяться залишки фортифікаційних споруд, так звані «зуби дракона», які на прохання однієї з бригад вивіз підрядник для подальшого встановлення.

Як передає «Слобідський край», про це заявив начальник ХОВА Олег Синєгубов.

— Важливо: ті залишки — це 0,4 % від загальної виконаної роботи з огороджень такого типу. Тобто це далеко не стратегічна кількість тетраедрів, яка б, «за словами деяких блогерів», могла б узагалі теоретично вплинути на хід бойових дій. Розповсюдження такої дезінформації дискредитує військових та виконавців усіх оборонних робіт, — підкреслив Олег Синєгубов.

За словами начальника ХОВА, інформаційні вкиди про відсутність фортифікації, ремонт дороги до Вовчанська за майже 400 мільйонів гривень, відсутність влади в області тощо з’явилися у день початку російського контрнаступу на півночі Харківської області.

— Це ІПСО, яке спрямоване на дискредитацію військових, влади, поширення хаосу та ворожнечі між українцями. Це умисно спрямовані хвилі, які подекуди підтримують ЗМІ. Я звертаюся до ЗМІ — не підігравайте ворожому ІПСО. Зараз суспільство дуже чутливо реагує на будь-яку інформацію, перевіряйте факти! — наголосив Олег Синєгубов.

Раніше ми писали, як побудовані лінії оборони у Харківській області.