Школа у Липцях знов під ударом: подробиці обстрілу 22 квітня

23.04.2024 13:53 Липці
Фото ілюстративне Фото ілюстративне

Окупанти вкотре обстріляли будівлю школи в Липцях керованими авіаційними бомбами. Навчальний заклад майже у критичному стані. Житловий сектор навколо також зазнав ушкоджень.

Про це медіа «Слобідський край» повідомив начальник Липецької сільської військової адміністрації Олексій Слабченко.

У результаті обстрілу села керованими авіаційними бомбами, що стався 22 квітня о 16:15, знову була пошкоджена будівля навчального закладу та житлові будинки.

Загальноосвітній заклад зруйнований, після попередніх ударів він закритий, там нічого немає, ніхто в ньому не буває. Вчора знов на територію школи прилетіли два КАБа, знову поруйнували будівлю, яка вже на межі критичного стану. Біля школи у багатоквартирних будинках вибиті вікна, що були забиті фанерою. Пошкоджень зазнав і приватний сектор неподалік. Люди не постраждали, розповів Олексій Слабченко.

За інформацією начальника СВА, зараз у Липецькій громаді перебуває 1726 людей, зокрема у Липцях – 890. До початку повномасштабного російського вторгнення населення громади становило 13,5 тисячі і 4,5 тисячі мешканців було в Липцях. Усіх дітей з громади евакуювали.

Наразі у громаді через небезпеку обмежений доступ до низки населених пунктів. Зокрема, Веселе, Лук’янці, Пильна.

Обмеження пов’язані з небезпекою для людей, які туди приїжджають. Коли ворог бачить інтенсивний рух по дорогах, обов’язково відбуваються обстріли. Тому ми розвели у часі відвідування цих населених пунктів та обмежили кількість людей, зазначив Олексій Слабченко.

«Слобідський край» раніше повідомляв, як у Липецькій громаді можна отримати перепустку, до населених пунктів, куди обмежено в’їзд

Автор: Федір Штефанович