Школу в Липецькій громаді планують відремонтувати до кінця цього року

12.08.2021 17:15 Липці
Фото: oblrada.kharkov.ua Фото: oblrada.kharkov.ua
У Слобожанському ліцеї Харківської області відремонтують їдальню, харчоблок, спортивну залу та фойє.

Сьогодні, 12 серпня, голова Харківської облради Артур Товмасян відвідав Липецьку громаду, в якій відвідав місцеві школи, в яких тривають ремонти  

Тож, у Слобожанському ліцеї відремонтують їдальню, харчоблок, спортивну залу, фойє, проведуть благоустрій прилеглої території. Для цього з обласного бюджету спрямують понад вісім мільйонів гривень.

– Основний перелік ремонтних робіт плануємо завершити до початку нового навчального року. Але оскільки об’єм за планом немалий, будівельники працюватимуть тут майже до кінця осені, але все буде проходити так, щоб не заважати школярам, – зазначив Артур Товмасян. – До мене особисто зверталися місцеві жителі з проханням відремонтувати школу, кошти знайшли, роботи йдуть повним ходом. Першочергові проблеми вдасться вирішити у Лук‘янцівському та Стрілечанському ліцеях.

Зокрема, у Лук‘янцівському ліцеї влаштували огорожу навколо будівлі та спортивного майданчику. Також Артур Товмасян зазначив, що розгляне питання допомогти із закупівлею меблів для їдальні, вчительської та актової зали. Про це повідомляє прес-служба Харківської облради.

Читайте також: Який вигляд має міст біля Чугуєва після ремонту. Фото

У Стрілечанському ліцеї продовжується ремонт ґанку, вже зробили сходи та піддашок, замінили вхідні двері, встановили пандус.

На ці два заклади з обласного бюджету виділили більше мільйона гривень.

– Система освіти зараз реформується. Сучасні підходи до організації навчального та виховного процесу в дитячих садах, школах і гімназіях вимагають вирішувати комплекс проблем, пов'язаних і з необхідністю ремонтів будівель. Звичайно, на перше місце виходять питання фінансування, допомоги в підготовці проектної документації. Намагаємося не випускати з-під уваги ці питання, включати об'єкти в програму соціально-економічного розвитку, щоб потім виділяти цільові гроші на ремонти дахів, встановлення парканів, утеплення фасадів та інші потреби. Переконаний, що умови для навчання дітей і роботи вчителів в сільських школах повинні бути комфортними, – зазначив Артур Товмасян.

Також у ході поїздки голова Харківської обласної ради ознайомився з роботою Липецького будинку культури, на ремонт якого з обласного бюджету виділили 850 тисяч гривень. Наразі там розпочинаються роботи по заміні даху, також відремонтують систему опалення, проведуть внутрішні роботи.