З Липців евакуювали всіх дітей, дорослі також виїжджають

27.04.2024 12:05 Липці
Фото ілюстративне Фото ілюстративне

У Липецькій громаді залишилася менш ніж десята частина довоєнної кількості мешканців, з ними проводиться індивідуальна роз’яснювальна робота.

Таку інформацію «Слобідський край» отримав від начальника Липецької сільської військової адміністрації Олексія Слабченка.

Керівник громади повідомив, що евакуюватися мають можливість усі мешканці, хто бажає.

– Усіх дітей з громади евакуювали. На даний час тим, у кого є бажання виїхати, допомагаємо. Сьогодні, зокрема, з Липців евакуюються чотири людини, яким потрібна для цього допомога. Благодійні організації також допомагають громаді транспортом для евакуації. Усі бажаючі мають можливість евакуюватися. Зараз проводимо індивідуальні перемовини з усіма жителями. Деякі беруть час та збираються виїжджати, інші – вагаються, а дехто прийняв рішення залишатися, – розповів Олексій Слабченко.

Минулого тижня Олексій Слабченко повідомляв «Слобідському краю», що у Липецькій громаді перебувало 1726 людей, зокрема у Липцях – 890.

За його даними, станом на 25 квітня, у громаді залишилося 1215 осіб. Близько 600 мешканців залишається у Липцях. 

– У четвер зробили підрахунок – пройшли по дворах – у нас значно зменшилася кількість мешканців. Люди самі евакуюються, – говорить начальник СВА.

Населення Липецької громади до початку повномасштабного російського вторгнення було 13,5 тисячі мешканців і 4,5 тисячі у Липцях.

Автор: Федір Штефанович