Аграрії Близнюківщини допомогли у закупівлі обладнання для захисників громади

Фото: Близнюківська громада Фото: Близнюківська громада
Про ситуацію у Близнюківській громаді Харківської області розповів секретар селищної ради.

Ситуація у Близнюківській громаді контрольована, всі необхідні служби для забезпечення життєдіяльності  працюють. Про це повідомив секретар селищної ради Сергій Володченко.

Громада співпрацює з волонтерами для забезпечення гуманітарною допомогою. Її в першу чергу отримують переселенці, які евакуювалися з місця бойових дій. До аптек завозяться всі необхідні препарати, старости збирають списки за потребами жителів та закупляють ліки.

Крім того, аграрії Близнюківщини профінансували закупівлю обладнання для захисників громади. А зараз селищна рада піклується про безпеку бригад екстреної медичної допомоги, енергетиків та рятувальників. Для них планують закупити бронежилети.

– Тепер воїнам стало легше знаходити та вражати ворожі цілі. Приємно, що влада та бізнес знайшли порозуміння та спільно працюють задля перемоги, – повідомляють у громаді.

Секретар селищної ради розповів і про можливість евакуації з громади.

– Евакуація у всіх на вустах. І я вкотре пояснюю, що кожен може від’їхати за межі громади. Потяги на нашій залізничній станції зупиняються щодня, – наголошує Сергій Володченко.

Автор: Анастасія Хушану

Теги: