Як живе Близнюківська громада в умовах війни

Про ситуацію на Близнюківщині Харківської області розповіли на фейсбук-сторінці громади.

Незважаючи на бойові дії в Харківській області, в громаді все більше підприємств розпочинають весняно-польові роботи. Крім того, тут займаються і зовнішнім виглядом населених пунктів – тривають роботи з благоустрою.

Також на Близнюківщині відбулася сесія селищної ради, частина питань з неї мала бути розглянута ще 24 лютого, але війна внесла свої корективи. Та все одно місцеві депутати затвердили низку важливих програм, ряд документацій із землеустрою та надали дозволи на розробку землевпорядної документації – тож життя в громаді продовжується.

У повідомленні звернули увагу на поширену проблему в Україні, а саме на підпали сухої трави. У Близнюківській громаді займання фіксуються щодня, але порушників знайдуть та суворо покарають.

– У той час, коли одні палять, інші, не шкодуючи сил, ліквідовують наслідки підпалів. Так, за інформацією старости Добровільського старостинського округу Юрія Калашника, місцеві жителі – Олександр Парахотін та Василь Горинчин на власних тракторах змогли зупинити вогонь, який міг повністю знищити ліс на території Добровільського та Верхньосамарського старостатів, – повідомляється у громаді.

Автор: Анастасія Хушану