На Харківщині на бюджет участі виділять півмільйона гривень

У Лозівській громаді Харківської області виділять 500 тисяч гривень на втілення проєктів жителів.

Бюджет участі у Лозівській ТГ проводиться вже вдруге. Кожен мешканець може подати свій проєкт для покращення життя населеного пункту та виграти фінансування з місцевого бюджету. Для реалізації проєкт повинен пройти декілька етапів голосування.

– Цьогоріч ми вже оголосили прийом заявок, надати їх можна до 25 лютого. На реалізацію проєктів-переможців заплановано 500 тисяч гривень. З 1 березня по 1 квітня планується голосування за проєкти.  Вони повинні набрати мінімальну кількість підтримки голосів: у загальних проєктах громади – 2 тисячі 685 осіб, по міських проєктах – не менше 1 тисячі 624 голоси, по проєктах старостинських округів – не менше 5 % від мешканців старостинського округу. Всі проєкти, що надходитимуть у межах фінансування, будуть відправлені на реалізацію, – розказав «Слобідському краю» начальник управління економіки Лозівської міської ради Сергій Гранкін.

Читайте також:  У Лозівській громаді ремонтують очисні. Фото

У 2021 році переможцями Бюджету участі стали чотири проєкти, три з яких уже реалізовані. Загальна сума реалізації проєктів становила майже півмільйона гривень.

Переможцями стали проєкти, що запропонували старостинські округи. У Новоіванівському – модернізували систему водопостачання, у Перемозі зробили ремонт санітарно-технічних приміщень для будинку культури та бібліотеки, а Мальцівський сільський клуб отримав нові сценічні костюми. У селі Яковлівка готуються до встановлення спортивно-оздоровчого майданчика.