Окупанти залишили частину громади Харківщини без світла

Про ситуацію в Лозівській громаді Харківської області розповів Сергій Зеленський.

17 квітня Лозівська громада знову була обстріляна ворогом. Унаслідок цього частина Лозової, Катеринівка, Хлібне та Панютине залишились без світла. Енергетики та комунальники майже завершили ліквідовувати наслідки обстрілів. Постраждалих та зруйнованих будівель немає.

За словами мера, наземної загрози вторгнення у ТГ немає, але евакуація населення продовжується. Зокрема, допомагають у виїзді сім'ям, що знаходяться поряд з об'єктами інфраструктури, якими може “зацікавитись” ворог.

Крім того, у Лозовій розпочався передвеликодній тиждень. Зараз тут наводять чистоту до свята. З продуктами проблем немає – у магазинах можна придбати всі інгредієнти для пасок.

– Тим, хто знаходиться в скруті, також допоможемо відчути свято. Наші родинні звичаї – це душа українського народу, тому порушувати їх не можна, навіть під час війни, – наголошує Сергій Зеленський.

Очільник громади закликає мешканців перевіряти інформацію в Інтернеті та не розводити паніку в соцмережах.

– Зараз багато постів, які бачать також наші діти, з погрозами до Лозової. Нас залякують, щоб спровокувати паніку. Не дозволяйте собою керувати, зберігайте холодною голову, аналізуйте публікації, – говорить він.

Нагадаємо, 16 квітня Лозівський міський голова Сергій Зеленський звернувся до жителів з проханням терміново покинути Лозову.