Ситуація у Лозівській громаді: про ціни, пальне, транспорт та ліки

Про ситуацію у Лозівській громаді розповів міський голова Сергій Зеленський.

Сьогодні голова громади відповів на багато запитань жителів, зокрема розповів про ціни, сторонні звуки, пальне, транспорт та ліки.

Зростання цін є, особливо це стосується ринків, тому що ситуація в цілому складна – раніше поставки йшли з Харкова, зараз поставки йдуть з інших міст. Через те, що банківська система частково паралізована, доводиться розраховуватися готівкою. Основними продуктами громада забезпечена, є відповідний асортимент товарів. У громаду постійно завозять ліки, інсуліну вистачить на два-три тижні.

– Я прошу підприємців не наживатися на війні, щоб на оптові ціни не було підвищення більше 10-15 %, – наголосив Сергій Зеленський.

Крім того, зросли ціни на паливно-мастильні матеріали, але у громаді в обмеженій кількості є пальне. Через місто Лозова їдуть багато біженців – тому створюються черги на заправках, кількість видачі пального у громаді обмежена.

Люди чують віддалені звуки вибухів та питають, чому не працює сирена, вона не працює – тому що немає загрози. Також зараз у громаді обмежена кількість перевезень по сполученню район-місто, транспорт зараз використовується для перевезення гуманітарної допомоги та біженців.

– До мене звертаються багато сільгоспвиробників з питанням “будемо сіяти, чи не будемо?” – я офіційно заявляю, що ми будемо сіяти. Як тільки будуть сприятливі умови – почнемо висів ячменю та гороху. Це необхідно робити, у нас велика біда – війна, не вистачає ще й голоду. Тому ми максимально будемо працювати, аби люди були з продуктами харчування, – сказав голова громади.

 

Автор: Анастасія Хушану