До Лозівської громади надійшов гуманітарний вантаж з ліками

05.08.2022 17:40 Лозова
Лозівська громада Харківської області отримала гуманітарну допомогу ліків від Міжнародного комітету Червоного Хреста. Медикаменти розділять між старостинськими округами.

Про це повідомляють у Лозівській міській раді.

До Лозівської громади прибув гуманітарний вантаж з медикаментами від Міжнародного комітету Червоного Хреста. Ліки розділять між старостинськими округами для допомоги мешканцям сіл та селищ і переселенцям. Акцент на маленьких населених пунктах робиться через те, що людям складніше добиратися до міста, де вибір медикаментів значно ширший.

Вантажівка з гуманітарною допомогою ліків для Лозівської громади

Серед ліків, які надійшли, є препарати від більшості розповсюджених захворювань. У тому числі легеневих, серцевих, ендокринних, шлункових, а також ліки від тиску та жарознижувальні.

У майбутньому планується, що Міжнародний комітет Червоного Хреста передасть лозівським медикам матеріали для захисту вікон.

Також у Лозовій роздавали гуманітарну допомогу від української громадської організації «Єдине джерело» та міжнародної організації «World Central Kitchen». Продуктові набори отримали майже 200 родин, чиє житло частково або повністю було зруйноване внаслідок обстрілів 22 березня та 2 квітня.

Роздача продуктових наборів жителям Лозівщину, у яких зруйновано будинки