У Лозівській громаді відкрилося сучасне реабілітаційне відділення

10.05.2024 15:50 Лозова
Фото: Харківська обласна рада Фото: Харківська обласна рада

Створене на базі комунального підприємства відділення оснащене сучасним обладнанням та повністю укомплектоване ліжками.

Про це медіа «Слобідський край» повідомила голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко.

На базі комунального некомерційного підприємства «Лозівське територіальне медичне обʼєднання», яке обслуговує не лише жителів своєї громади, а й сусідніх, відкрито сучасне реабілітаційне відділення.

У рамках конкурсу «Разом в майбутнє», загальний бюджет якого склав 949,2 тисячі гривень (590,6 тисячі гривень – з обласного бюджету, 97,5 тисячі гривень – з міського і 261,1 тисячі гривень – кошти партнерів), також було придбано деяке необхідне обладнання.

– Завдяки Асоціації Aide Médicale & Caritative France-Ukraine («Медична і благодійна допомога Франція-Україна»), її операційній директорці Діані Дольс відділення повністю забезпечене лікарняними ліжками, – повідомила Тетяна Єгорова-Луценко.

Також у громаді відкрита амбулаторія загальної практики – сімейної медицини в Краснопавлівці.

– Приміщення повністю відремонтовано, працюють лікарі, облаштовано укриття. Тут же знаходиться відділення «екстренки». До речі, одна із семи «швидких», які взимку минулого року подарували Харківщині польські партнери, обслуговує жителів Лозівщини, – зазначила керівниця обласної ради.

Під час робочого візиту до Лозівської громади Тетяна Єгорова-Луценко також відвідала Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Сяйво життя». Заклад проводить реабілітацію дітей з інвалідністю віком до 3 років, які мають ризик виникнення порушень розвитку, від 3 до 18 років, молоді з інвалідністю після 18 років. Центр планує розширити послуги, облаштувати відділення фізичної реабілітації та медичного спостереження, а також лікувальної фізкультури.

– Вдячна команді Лозівської громади, всім, хто, незважаючи на виклики війни, працює задля того, щоб забезпечити комфортне життя жителів громади, задля нашої Перемоги, – заявила Тетяна Єгорова-Луценко.

Раніше «Слобідський край» повідомляв, що у віддалених населених пунктах Лозівської громади працюватиме пересувний шпиталь