У Лозовій ЦНАП почав оновлювати дані військовозобов'язаних: як це працює

21.05.2024 13:57 Лозова
ЦНАП у Лозовій / Фото: Лозівська міськрада ЦНАП у Лозовій / Фото: Лозівська міськрада

За два неповних робочих дні з 18 травня послугу з оновлення даних військовозобов’язаних у ЦНАПі міста Лозова отримали 10 чоловік.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на Лозівську міську раду.

При собі у ЦНАПі потрібно мати паспорт громадянина України, ідентифікаційний код та актуальний номер телефону.

Військовозобовʼязаний приходить до ЦНАПу, надає актуальні дані про себе та підтверджує їх. Після внесення адміністратором цих даних в електронну систему, інформація автоматично підтягується до реєстру військовозобов’язаних «Оберіг».

Результат надання послуги - це витяг про актуалізацію даних в Єдиному державному реєстрі призовників, військовозобов’язаних та резервістів, який формується засобами Реєстру та роздруковується адміністратором ЦНАП. Витяг є підтвердженням того, що умови закону про мобілізацію виконані.

За умови швидкої роботи порталу «Дія», через який і здійснюється актуалізація даних, надання електронної послуги займає до 15 хвилин, говорять у Центрі надання адміністративних послуг.

18 травня проблем з роботою сервісу не було, виникли вони 20 травня, коли зросло навантаження на застосунок по усій Україні. Такі проблеми з’являються на початку впровадження будь-яких електронних послуг, пояснюють у ЦНАПі, й просять відвідувачів ставитися з розумінням. Над їх усуненням працюють розробники сервісу Міністерства цифрової трансформації.

Нагадаємо, військовозобов’язані, призовники та резервісти за законом, упродовж 60 днів, зобов’язані оновити свої облікові дані, а саме:  прізвище, ім’я, по батькові, фактичну адресу проживання, мобільний номер, адресу електронної пошти (за її наявності).

Автор: Галина Гришко