У Лозовій врятували двох літніх людей, які були «заблоковані» у власних квартирах

16.07.2021 14:59 Лозова

16 липня в ДСНС Харківської області повідомили, що в Лозовій довелося рятувати двох пенсіонерів, які не могли самі відкрити двері.

За останню добу співробітники Лозівської ДСНС двічі виїжджали на виклики, щоб урятувати із замкнених квартир їх власників. Так, ввечері 15 липня рятівну операцію проводили на 3-му мікрорайоні міста у будинку № 33-А. На номер «101» зателефонували родичі власника квартири і повідомили, що чоловік уже тривалий час не відповідає на дзвінки і не відчиняє двері.
Рятувальники за допомогою спеціального інструмента відчинили замкнені двері. Родичі вчасно забили на сполох – 63-річного господаря квартири паралізувало. 

–    Коли рятувальники потрапили до квартири, чоловік лежав на підлозі. Його відразу госпіталізували до місцевої лікарні, – розповів «Слобідському краю» речник ДСНС у Харківській області Євген Василенко.

А ось 76-річна мешканка однієї з квартир будинку № 2 на 2-му мікрорайоні змогла самостійно викликати допомогу. Жінка вранці 16 липня зателефонувала рятувальникам і сказала, що впала в квартирі і тепер не може дістатися до дверей, щоб їх відчинити.

Співробітники ДСНС по пожежній дробині дісталися на балкон четвертого поверху і потрапили до оселі. Жінка від госпіталізації відмовилася.

Автор: Андрій Соха