У місті Лозова тепер можна безкоштовно перевірити зір на новому обладнанні

29.12.2022 13:52 Лозова
У першому поліклінічному відділенні міста Лозова відкрили нові офтальмологічні кабінети, в яких місцеві жителі можуть пройти медичне обстеження зору на оновленому обладнанні.

Про це кореспонденту медіа «Слобідський край» розповів міський голова Лозової Сергій Зеленський.

У поліклінічному відділенні № 1 Лозівського територіального медичного об'єднання, що знаходиться на 4 мікрорайоні міста, відкрили нові офтальмологічні кабінети. Раніше окулістам лікарні не вистачало спеціалізованого обладнання для цього. Мешканцям доводилося звертатися за платними послугами до приватних клінік.

– Для того щоб зняти з людей фінансовий тягар, прийняли таке рішення. На ремонт, меблі та обладнання для нової офтальмології витратили понад два мільйони гривень. Зараз шукаємо фахівців-хірургів, щоб робити операції, – розповів «Слобідському краю» Сергій Зеленський.

Наразі пацієнтів приймають два лікарі та оптометрист. Щодня до них на прийом приходять у середньому 80 пацієнтів. І як стверджують медики, щонайменше кожен другий мешканець Лозівської громади має певні проблеми із зором.

У майбутньому громада планує збільшити кількість окулістів. На Лозівщині діють п’ять програм з підтримки молодих лікарів, до яких входить оплата навчання, надання та ремонт квартир у громаді, а також фінансові заохочення.

На початку наступного року Лозівська громада планує додатково придбати спеціалізований томограф безкоштовних досліджень на сітківці ока, який коштуватиме до двох мільйонів гривень.

– Окрім обстежень, у поліклініці роблять амбулаторні процедури на повіку та слизовій. Розглядаємо можливість хірургічного лікування катаракти, – зазначає міський голова Лозової.

Нагадаємо, раніше Лозівське територіальне медичне об'єднання отримало новий генератор для стаціонару в селі Катеринівка, а також Лозівська громада отримала гуманітарний вантаж від закордонних партнерів із США, діаспори українців в Америці, Канаді та Великобританії.

Про головні новини Лозова читайте у нас на сайті.

Автор: Олександр Манченко