Лозівська громада витратить 10 мільйонів гривень на генератори

13.12.2022 20:11 Лозова
З бюджету Лозівської громади Харківської області виділили 10 мільйонів гривень на закупівлю генераторів.

Таке рішення ухвалили депутати Лозівської міської територіальної громади 13 грудня, передає «Слобідський край».

Генератори придбають для підприємств, які забезпечують населення теплом та водою.

Як повідомили у пресслужбі Лозівської громади, на попередніх нарадах депутати обговорювали потреби підприємств у генераторах та їх потужності.

– Забезпечення функціонування лікарень та збереження тепло- і водосистем  – це головне, що необхідно вжити під час екстрених ситуацій, пов’язаних з аварійними знеструмленнями. Комунальники вже виходили з важких ситуацій з наявною в них кількістю генераторів, за що їм велика вдячність. Проте для недопущення негативних наслідків з тепло- і водосистемами необхідно посилити слабкі місця на підприємствах, – підкреслив голова громади Сергій Зеленський.

Також депутати прийняли до бюджету громади цільову субвенцію з держбюджету в розмірі понад 500 тисяч гривень на закупівлю деревини для домоволодінь, які користуються виключно пічним опаленням.

За словами начальниці Управління праці та соціального захисту населення Вікторії Кіпкало, цих коштів вистачить ще для 56 домогосподарств.

 Нагадаємо, у Лозовій під час минулого блекауту, який  тривав більше 40 годин, по вулицях курсували «швидкі», щоб місцеві жителі могли отримати медичну допомогу. Також амбулаторія села Орілька Лозівської громади отримала генератор і може приймати пацієнтів, попри перебої в електропостачанні.

Нагадаємо також, що Лозівська громада Харківської області отримала перші вантажі з деревиною для обігріву будинків місцевих мешканців. Також через масштабний ракетний обстріл української енергетичної інфраструктури Лозівщина зіткнулася з вимкненням котелень.

Більше новин про події в місті Лозова читайте на нашому сайті.

Автор: Галина Гришко