У місті Лозова вперше за понад рік увімкнули вуличне освітлення

14.03.2023 11:29 Лозова

У понеділок, 13 березня, у місті Лозова Харківської області вперше з початку повномасштабного російського вторгнення увімкнули вуличне освітлення. Світло включатимуть щоденно з 18:30 до 21:00. Також у міськраді планують вмикати освітлення й у селищах громади.

Про це  кореспонденту медіа «Слобідський край» розповів міський голова Лозової Сергій Зеленський.

З 13 березня в Лозовій почали вмикати вуличне освітлення. Ліхтарі будуть освітлювати місто щоденно з 18:30 до 21:00.

— Ліхтарі вмикаємо до 21:00 здебільшого для тих, хто працює та в цей час повертається додому. Так людям буде зручніше, іншої необхідності немає, – зазначає міський голова Лозової Сергій Зеленський.

Оскільки система освітлення у місті понад рік не вмикалася, напередодні комунальні підприємства обстежили мережі вуличного освітлення, провели тестування та продовжують усувати виявлені локальні дефекти.

Після того, як комунальники усунуть можливі проблемні моменти в системі освітлення міста, планується вмикати селища громади, такі як Панютине, Краснопавлівка та Орілька.

Кошти на витрати на електроенергію закладено в бюджеті громади.

Нагадаємо, у Лозовій мамам з немовлятами передадуть особливу допомогу.

Також Лозова отримала новий автомобіль швидкої та невідкладної допомоги типу Б.

Нагадаємо також, що будівля шкірно-венерологічного диспансеру № 4 на вулиці Дикого у місті Лозова значно постраждала внаслідок ворожих обстрілів, тому медичний заклад шукає нове приміщення.

Головні новини Лозова читайте на нашому сайті.

Автор: Олександр Манченко