Лозівський шкірний диспансер може переїхати в центр міста

09.02.2023 11:29 Лозова
Будівля шкірно-венерологічного диспансеру № 4 на вулиці Дикого у місті Лозова значно постраждала внаслідок ворожих обстрілів, тому медичний заклад шукає нове приміщення.

Про це повідомили у пресслужбі Лозівської міської ради, передає «Слобідський край».

За словами директора диспансеру Сергія Кирилка, будівлі по вулиці Дикого вже понад 100 років, до того ж приміщення значно постраждало після ворожих обстрілів.

Зараз медичний заклад підпорядковується обласній раді, але після реформування мережі комунальних лікарень Харківщини перестане бути окремим закладом та стане відділенням.

Директор територіального медичного об’єднання Іван Жовтий запропонував колезі  вільні площі у поліклініці по вулиці Лозовського, що в центральній частині міста. Оскільки диспансер фактично стає поліклінічною службою, то не потребує особливих умов розміщення.

Лозівський міський голова Сергій Зеленський попросив керівників медичних закладів перш за все зважати на інтереси пацієнтів: зручність розміщення та якість послуг. 

Нагадаємо, у місті Лозова на 70 % відновили каналізаційну насосну станцію, що постраждала внаслідок одного з ракетних обстрілів росіян. Ця КНС обслуговує центральну частину міста та район Авилівка.

Також у місті Лозова підрядна організація розпочала працювати на теплорозподільному пункті № 10, який є першим у проєкті модернізації теплових мереж.

Нагадаємо також, що міська рада міста Лозова збільшила обсяг програми реформування ЖКГ на 10 мільйонів гривень для закупівлі генераторів. На ці гроші планують закупити 17 джерел альтернативного живлення.

Головні новини Лозова та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.