У місті Лозова завершили опалювальний сезон

23.03.2023 15:51 Лозова

У місті Лозова Харківської області вже з 24 березня завершується опалювальний сезон. Підставою для цього стало утримання середньодобової температури вище +8 упродовж трьох діб.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на пресслужбу Лозівської міської ради.

Теплими батареї залишаться лише в лікарнях – їх можуть опалювати до 31 березня, саме цього дня завершується контракт на поставку газу.

За словами директора КП «Теплоенерго» Сергія Малишева, опалювальний сезон 2022-2023 років став найважчим для підприємства. Під час повних знеструмлень розпочинали його з трьома генераторами на 17 котелень. Наразі джерелами альтернативної енергії забезпечені всі котельні.

Директор комунального підприємства повідомив, що одразу після закінчення опалювального сезону підприємство розпочне підготовку до нового. Він закликав лозівчан допомогти з підготовкою – погасити борги за теплопостачання.

Нагадаємо, нещодавно Лозівська громада отримала три потужні генератори, які будуть залучені, зокрема, у підготовці наступного опалювального сезону.

Також Лозова отримала новий автомобіль швидкої та невідкладної допомоги типу Б.

Нагадаємо також, що 13 березня у місті Лозова вперше з початку повномасштабного російського вторгнення увімкнули вуличне освітлення. Світло включатимуть щоденно з 18:30 до 21:00. 

Головні новини Лозова читайте на нашому сайті.

Автор: Галина Гришко