З нового навчального року у двох районах Харківщини діти вчитимуться офлайн

28.06.2024 12:17 Лозова
Очне навчання / Фото ілюстративне Очне навчання / Фото ілюстративне

1 вересня заплановано початок освітнього процесу в режимі офлайн у Лозівському та Красноградському районах Харківської області.

Як передає «Слобідський край», про це під час наради у Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля сказав начальник ХОВА Олег Синєгубов.

Також Олег Синєгубов повідомив, що для комфортного підвозу учнів і якіснішого очного освітнього процесу необхідно придбати додатково 8 шкільних автобусів для Красноградського району та 36 для Лозівського.

Планується отримати для Харківщини майе 63 млн грн субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання 22 шкільних автобусів.

На облаштування укриттів у закладах загальної середньої освіти в Харківській області у 2024 році передбачено кошти субвенції з державного бюджету в сумі 500 млн грн. Також до фінансування долучаються громади — 80 млн грн.

Ідеться про Коротичанський, Лозівський, Краснопавлівський, Близнюківський, Наталинський, Чемужівський ліцеї.

– Не менш важливим є вирішення питання з підвозом дітей до дитячих садків на шкільних автобусах. Є потреба в 37 автобусах, з них спеціально обладнаних для перевезення дітей з особливими освітніми потребами – 2 одиниці. Це дозволить залучити до освітнього процесу 908 дітей, – сказав він.

Нагадаємо, до 1 вересня ХОВА має реалізувати бомбосховища, захисні споруди та найпростіші укриття у навчальних закладах.

Укриття, що побудували у Люботині, використовують і під час літніх канікул для надолуження освітніх втрат у школярства. Дирекція закладу розробляє графік навчання в кілька змін.