100-річну ювілярку вітали всією Люботинською громадою

22.02.2022 15:15 Люботин

Ганна Іванівна Сіманькова народилася 15 лютого 1922 року народження, вже більше 40 років проживає в селищі Караван, зараз – Люботинської ТГ Харківської області.

Усе життя жінка пропрацювала на місцевому спиртовому заводі. Ганна Іванівна – учасник трудового фронту, ветеран праці. Всі односельці добре відгукуються про скромну і працелюбну ювілярку.

Хоча на долю Ганни Іванівни Сіманькової випало багато випробувань: спочатку втратила чоловіка та невістку, згодом загинув її онук Валерій, жителька селища Караван не втрачає оптимізму. І зараз намагається допомагати правнукам, з якими проживає.

люботинська громада

У свій сотий день народження Ганна Іванівна радо зустрічала гостей – представників місцевої влади, громадськості, рідних та сусідів.

 – Так уже заведено в нашій громаді – приділяти увагу людям, які віддали своє життя Люботинській громаді. Завжди збираємося всі разом на привітання – керівники громади, представники ветеранської організації, активні жителі Люботинської ТГ.  Бо це і момент патріотичного виховання молоді, і розвиток поваги до старшого покоління. Але головне для нас, що люди в такому поважному віці відчували себе потрібними. Бо радіють вони гостям більше, ніж отриманій матеріальній допомозі чи подарункам, – поділився зі «Слобідським краєм» заступник Люботинського міського голови Вячеслав Рубан.

Люботинська громада