Фестиваль допомоги крокує громадою на Харківщині

13.07.2022 15:35 Люботин
Фото зі сторінки Facebook "Люботин SOS" Фото зі сторінки Facebook "Люботин SOS"

У Люботині Харківської області волонтери розпочали серію заходів для переселенців та місцевих мешканців з віддалених районів громади.

Волонтери з центру допомоги "Люботин SOS" разом з волонтерами євангельської церкви "Джерела життя" започаткували фестиваль допомоги "Польова кухня".  Його мета – не стільки нагодувати людей гарячою їжею, скільки зняти психологічну напругу і створити умови для спілкування. 


Молитва за Україну та воїнів ЗСУ, пісні – зокрема українські народні, смачна каша з м'ясом, а для дітей – невелички розваги,  ігри, вітаміни та смаколики –  так пройшов фестиваль допомоги "Польова кухня" у віддаленому районі Люботина – Гіївці. 

– Люботин – це місце, яке має багато віддалених околиць, до центру добратися важко, особливо людям похилого віку. Тому ми вирішили провести такий собі пересувний фестиваль: приїжджати у віддалені райони, збирати невелику кількість людей і влаштовувати для них невеличке свято, – розповідає організатор фестивалю, волонтер "Люботина  SOS" Олександр Золотарьов.

Він наголошує, що це саме фестиваль, оскільки мета – не нагодувати людей, а зігріти серця, надати можливість якось приєднатися до дії.