На якій стадії будівництво спорткомплексу у Люботині. Фото

07.07.2021 15:51 Люботин

Будівництво фізкультурно-оздоровчого комплексу в Люботині Харківської області розпочали в травні, зараз будівельники роблять монолітну підлогу для футбольного поля. Про це 7 липня повідомили в Харківській ОДА.

У травні у Люботині були розпочаті земляні роботи та облаштовано котлован для майбутнього ФОКу. Наразі будівельники закінчують монтаж фундаментних блоків, після чого буде проведено армування та заливка монолітної плити-підлоги.

За словами підрядника, вже виконано 20% від загальних робіт. Зараз будівельники роблять ущільнення піску під монолітну підлогу для футбольного поля.

У ХОДА повідомляють, що на об’єкті щоденно працюють 10 фахівців-будівельників: каменярі, монтажники, зварювальники та фахівці зі спец робіт тощо. Будівництво нового спортивного комплексу планують завершити за два роки. 

- На території Люботину працює дитячо-юнацька спортшкола, але новий сучасний фізкультурно-оздоровчий комплекс надасть додаткову можливість для учнів займатись командними видами спорту, важкою атлетикою, настільним тенісом, боротьбою, боксом тощо. Тут можуть проводитися спортивні змагання. Також буде можливість займатися спортом для дорослого населення, - наголосив заступник Люботинського міського голови В’ячеслав Рубан.