Біля Малоданилівської громади відремонтують дорогу

09.08.2021 17:43 Мала Данилівка
Фото: slovoidilo.ua Фото: slovoidilo.ua
У Харківській області відремонтують ділянку дороги Київ – Харків – Довжанський, що розташовується у Харкові на межі із селом Черкаська Лозова. 

У рамках президентської програми «Велике будівництво» на Харківщині капітально відремонтують дорогу М-03 Київ – Харків – Довжанський на ділянці км 490+600 – км 491+465 (з установленням світлофору). Ця ділянка розташовується у Харкові на північно-західній межі з селом Черкаська Лозова у Харківській області.

– Проєктом передбачається капітальний ремонт автомобільної дороги на ділянці проєктування з розширенням проїзної частини, виділенням додаткових смуг для лівого повороту автомобільного транспорту та влаштування світлофорного регулювання дорожнього руху на перехресті автомобільної дороги М-03 Київ – Харків – Довжанський (на м. Ростов-на-Дону) з автомобільною дорогою С211017 Дергачі – П’ятихатки (до с. Черкаська Лозова) та вул. Академіка Синельникова, – повідомляють в Службі автомобільних доріг у Харківській області.

Фото: kharkivoda.gov.ua

Окрім цього, у проєкті передбачено поверхневий водовідвід з проїзної частини шляхом вертикального планування з майбутнім відведенням води за схемою поверхневого водовідведення, а також наявні й проєктні водовідвідні лотки. Частина водовідвідних лотків перепроєктована через розширення проїзної частини.

Зокрема, для забезпечення водовідводу з проїзної частини передбачено встановлення бортового каменю і водоскидів згідно з чинними нормами. Наявні водоскиди демонтуються.

У САД наголосили, що скиди у водні об’єкти не здійснюються. Вплив на водне та геологічне середовище не передбачається.

– Проєктований капітальний ремонт не призведе до створення нових джерел впливу на навколишнє середовище чи погіршення нинішнього стану. Проєктні рішення спрямовані на поліпшення експлуатаційних характеристик дорожнього полотна, що своєю чергою призведе до зниження викидів в атмосферне повітря та зменшення шумового навантаження на ділянці реконструкції дороги, – зазначили в САД.

Автор: Савелій Мякушко